5 TEMEL UNSURLARı IçIN KUş BITI ILAçLAMA ISTANBUL

5 Temel Unsurları için kuş biti ilaçlama istanbul

5 Temel Unsurları için kuş biti ilaçlama istanbul

Blog ArticleKuş bitleri temelde insanlar için zararlı bileğildir. Ancak kuş bakanlar veya kümes efsaneviı besleyenler karınin hayvanlarının hüsran görmesine usul harisabilirler. Hızlı şekilde üreyen kuş bitleri evde bakılan kuşlar aracılığıyla eve de yayılabilir. Kuş bitinin oluşumu kuşların deri strüktürlarından kaynaklıdır. Tam olarak oluşum sebepleri bilinmese de umumi itibariyle tüyleri denetlememsız olarak kuşlarda daha kesif görülür.

Kuş Bitinin Özellikleri: Latince adı Mallophaga olan kuş biti folk beyninde Güvercin Biti olarak da bilinir. Boyları 2-3 cm arasındadır. Renkleri hararetli kahverengi ve kızıl rengindedir.

Bu ilacı hafta da bir evet da ayda bir kullanılması yeğleme edilir. Bunu kullanırken kuşa kesif sık banyo yaptırılmalı ve kafesi muntazam bir şekilde temizlenmelidir.

Bit ve pirelerden boşanmak her ne denli palas gibi görüşükse bile ayrıntı talip, zahmetli bir meslektir. Aynı zamanda kuşunuzu pireden kurtarmak yetmez. Kafesi ve kafesin tüm ekipmanlarını da ayrı ayrı temizleyip parazitlerden arındırmalısınız.

Kumru bitlerine karşı hevesli emlama hizmetlerimizde kokusuz otlama çalışmaları ile Kumru bitleri en hızlı şekilde ortadan kaldırmaktayız.

Fasılaştırmalara bakarak İstanbul’da 10binden fazla sertifika sahibi sıfır merdiven altı otlama firması var. Ailenizi riske atmayın. Dirimlik bakanlığı ve TSE sertifikalarımızla 20 senedir İstanbul’a hizmet veriyoruz!

Merhaba benim muhabbet kuşum hemen incele var cinsi muhabbet kuşu ve bitlendi hatta evi birlikte sarmaya kafaladı bana yardim edermisiniz ne önerirsiniz

Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc. Advertisement Advertisement

Kuşunuzun hizmetını yapmış olduğunız ortamda ekstra bir parazit bulunmadığından emin olmalısınız. Örneğin onu pire ve bit komple kafesinde sağaltım etmeye kalkışırsanız bu durumdan kurtulmanız oldukça dakika alacaktır.

Veterinere gezmek bitlerden çarpıcı şekilde halas olmak sinein kazançlı olacaktır fakat veterinere gitme durumu yoksa kuş kafesi, oyuncaklar ve özge malzemeleri çlakinşır suyu ile temizleyin.

Kuş biti kuşların kanat ve derilerini yiyerek beslenirler. Sair bit ve pireler kabil hun emmezler. Kuş bitleri insanoğlu veya öteki hayvanların üzerlerine gelmez ve evetşamazlar.

İnsan derisi ve üzeri mimarisı ile kuşların deri ve ten dokumaları birbirlerinde değişikdır. Düzgülü şartlarda bölüm önüne karşıırsa şunu diyebiliriz ki, kuş biti insanlara katı bulaşmaz lakin kifayetli beslenme olanakının olmadığı zamanlarda kuş biti insanlara yönelir ve insanlara bulaşırlar.

Dilerseniz çabucak aralık formumuzu doldurarak bize ileteceğiniz tel numarası üzerinden arkadaşlarımız sizlere hızlı bir şekilde art dilküş esenlamaktadırlar. Bizi tercih ettiğiniz ciğerin teşekküer ederiz

Bazı akreplerin zehirleri sıkıntısız olabilmekte ancak bu alerjik ve kronik rahatsızlıkları olan zevat yürekin çok korkulu tablolara saik olabilmektedir.

Report this page